petka.s

Mrtvola žije?

Odpovědi
Malvína

Dobrý oxymoron 🙂

Daidal

Nó, Frankenstein.

Kelt

Možná žijí mrtvoly, ale určitě žijí nebožtíci, protože jsou to podstatná jména mužského rodu, životná. Soudruzi a nebožtíci pracovali. A mrtvoly odjely.

_Bůh_

Ano, rostou jí nehty, pochody v těle pokračují dál. Proto je pro vědce složité určit, co vlastně je živé, a co ne. Je nehet živý, pokud roste u mrtvého člověka?
Více zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QOCaacO8wus&ab_ch­annel=Kurzgesag­t%E2%80%93Ina­Nutshell (dostupné české titulky)

Rokio

Ne, je to protimluv.

hapiky

Ano. Jmenuje se Fext.
No i když umře, nemění podobu (nehnije).

marci1

Ne.To by mohla být jen jakási vymyšlená „Zombie“. 🙂

aliendrone

Jasně, důkazem je Kepler, zjentek, paul1 a další chodící mumie. Sebe do toho nepočítám, bo jsem nejhezčí, nejúžasnější, nejskvělejší etc. ;) :D :D

paul1

Nějaký život v mrtole se odehrává. No vidím, že huba nevymáchaná aliendrone se musel ozvat. Už jsem mu to jednou psal, že by si ji mohl vymáchat.
A fakt je aliendrone mimozemšťan?