weeroniqa

Trpím nevolností po mé první antikoncepci – Dienille, mám ji brát dál???

dobrý den, chtěla jsem se poradit, včera jsem si vzala první prášek antikoncepce Dienille a celou noc mi bylo špatně, ráno jsem zvracela (žluč). Mám ji brát dál, nebo přestat a změnit ji? Je to má první antikoncepce, tak si ještě nevím rady vůbec. Děkuji za odpověď ;) (Když mi ji dal doktor na 3 měsíce, budu moci zbytek vrátit a počítat s vrácením peněz??)

Nejlepší odpověď
marci1

Přečti si důkladně příbalový leták a zjisti, zda je možné, že tento přípravek způsobuje tyto nežádoucí účinky. Pokud ano, navštiv lékaře a ten Ti předepíše jinou antikoncepci.

Další odpovědi
Awe

A co takhle tohle řešit se svým lékařem? Nebo si myslíš že ti tady dáme lepší radu?