karlondos

Moje přítelkyně má otce. Jeho matka, tedy její babička má bratra, který si vzal sestru mé matky. Jsme nějak příbuzní??

Moje přítelkyně má otce. Jeho matka, tedy její babička má bratra, který si vzal sestru mé matky. Jsme příbuzní? Mohu si ji vzít?

Nejlepší odpověď
www

Ano, zcela bez obav a problémů !
Doplňuji:
Si ji můžeš vzít.

Další odpovědi
annas

Přítelkyně – otec – otcova matka, tedy její babička, má bratra = prastrýc přítelkyně, přítelkyně je prastrýcova praneteř.. .

Prastrýc přítelkyně si vzal vaši tetu (sestru vaší matky). Vy jste synovec. ,

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Sez­nam_%C4%8Dlen%C5%AF_ro­diny

Už sňatek mezi sestřenicí a bratrancem, to vy nejste, je u nás legální. Někteří lékaří doporučují navštívit poradnu.

http://www.pro­zeny.cz/magazin/de­ti-a-rodina/rodinne-vztahy/37776-kdyz-bratranec-miluje-sestrenici-jak-moc-to-vadi

Alesh

Jo, nesmíš si vzít prakticky jen někoho v přímé linii, matku, dceru, babičku, vnučku. Dokonce i sestřenici si vzít můžeš.

badisko

bud v klidu .....prakticky muzes byt i se sestenici …a co popysujes ty je hodne mimo..

MonkeyKing

Jestli se berou teď, tak ne :D :D
Pokud si ji vzal už dávno a jsi jejich vzdálený potomek, tak jste příbuzní. Vzít si můžeš koho chceš, jen aby se nevyskytli genetické nemoce.

anonym

Pokud nejste z Bernartic nad Odrou, tak to problém rozhodně nebude. To už jste totiž dost vzdálení příbuzní na to, aby nevznikl „genetický problém“. Pokud z Bernartic jste, tak rozhnodně doporučuji hematolologa.