Pokročilý

Mohu věřit tomuto webu..?? http://www.prace-nadoma.cz/

Zaujala mě práce na doma - Plnění obálek velikosti DL
..ale nevím zda to není jen nesmyslný web, který mě bude akorát okrádat o peníze a čas.
Doplňuji:
Záloha je necelých 700Kč.. kterou mi vrátí s první výplatou..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Teď už je to jasné. Je to opravdu to, co se naskytlo jako "výhodná nabídka na práci doma" i mně. Nechodila bych do toho. To už máš lepší jít přímo roznášet letáky. Jakmile je to o penězích, které máš zaplatit předem, tak je to většinou bouda.

Další odpovědi:

Zlatý

Zkušenost nemám. Můžeš to zkusit, ale buď opatrná. Jakmile budou chtít na něco zálohu, tak honem od toho.
Doplňuji:
Tak to je jasné , pošleš 7000, a zpátky je těžko dostaneš. Soudit se pro takovou sumu nevyplatí, a popkud to nahlásíš na policii, tak to zřejmě k malé částce vyšumí do ztracena.
Pokud to chceš přes to zkusit, tak 700 za životní zkušenost neni až zs tak mnoho.

Nevěřila bych tomu,proč platit za to,že si chceš vydělat?Hledej jinde.

Zlatý

O této a podobných nabídkách nemá vůbec žádný smysl uvažovat. Tok peněz u práce je přece obrácený.

Zlatý

jim jde jen o to vytáhnout z lidí peníze a ty si pak můžeš vydělat jen tím-kdo se nechá od tebe zase nachytat...nevěř tomu

Bronzový

http://ukazreklamu.cz/…
Když už mluvíte o výdělku,zkuste tady ten způsob.. Sice ty částky co tam dosáhnete,jsou spíše na dobití kreditu na czshare,uloz.to,share-rapid apod. Ale za to,že je to zcela zdarma,se to vyplatí. Protože,vám za to aspoň něco zaplatí.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.