dolik

mohu stáhnout z jedné antény dva svody do dvou tv?

Nejlepší odpověď
mosoj

Múžete, ale na svodu musí být rozbočovač, který rozdvojí jeden svod na dva výstupy. TV musí být od sebe vazebně oddělené a to zaručí jen ten rozbočovač.
Počítejte ale s tím že jeden výstup je průchozí a jeden odbočovací. Ten odbočovací bude mít vždy nižší úroveň signálu než ten průchozí.
Když je signál z antény hodně silný tak to nevadí. Pokud je signál slabší vyřaduje takovéto řešení zesilovač na anténě ( před rozbočovačem).
Doplňuji:
Mapel : A který běžný zesilovač má dva nezávislé širokopásmové výstupy ?

Další odpovědi
Elk

ANO!

Mapel

Je to možné několika způsoby. To co mosoj myslí je průchozí zásuvka, ale mohu to řešit i dvěma svody ze zesilovače.
Doplňuji:
Mosoj : např. zesilovače řady AWS pro spotřební použití. Jináč profi zesilovačů je dost. Běžně jsme používali s 9 výstupy. Bylo to před 28 lety a už si nepamatuji typ, ale pro dnešní dobu už zastaralé.