Verona14

Mohu si objednat něco v eshopu? (15 let)

Ahoj, mohu si v 15 letech objednat věci z eshopu, vyzvedla bych si to na pobočce a platila hotově, takže žádná pošta ani bankovní učet. Mohu uplně sama nebo musí být něco od rodičů, na webu jsem nic o věku nenašla ale jestě to pořádně prohledám, jinak díky za případné odpovedi.

Nejlepší odpověď
anonym

Můžeš úplně sama (v běžném obchodě taky nakupuješ sama, ne?) – jen nesmí jít o zboží, které nelze patnáctileté prodat – alkohol, tabák…
😉

Další odpovědi
Nechápavé

No jistě !