verca97

Můžu si něco objednat po internetu bez souhlasu rodičů? A pak to sama vyzvednout?

Doplňuji:
má to být dárek k Vánocům a proto nechci, aby to věděli.

Nejlepší odpověď
MacChill

Pokud ti není 15 tak ne

Další odpovědi
baghira

Ano, i děti můžou uzavírat kupní smlouvy, pokud jsou přiměřené jejich věku a schopnostem (knížku si můžeš koupit i když je ti 8, auto ale asi těžko). Jak píšou ostatní, jediný problém může být s vyzvednutím na poště.

lexx

No v zásadě objednat ano, jenomže při převzetí budou asi chtít občanku takže nevím, jo leda objednat dodání službou PPL, tam to možná projde pokud zaplatíš.

Michal Kole

Pokud máš vlastní pas tak můžeš i pokud je ti méně než 15 let. Záleží na podmínkách e-shopu.

megahit

nebo se domluvit s někým staším 15 let v okolí, že to necháš poslat na jeho jméno a pak mu to jen zaplatíš a on ti to vyzedne