Petruse6

Mohu přepravovat štěně v pražské MHD a ČSAD Střední Čechy?

Dobrý den, o víkendu si mám jet pro štěně do Prahy, ale nemohu se tam dostat jinak než z bydliště autobusem/vlakem a poté pražskou MHD. Štěně bude malého vzrůstu – cca 1,5 kg a bude v cestovní tašce. Bude s tím nějaký problém?

Odpovědi
gecco

V přepravce, v tašce…
Není s tím problém.

lexx

v krabici, v klícce ano, šofér ani neví co vezeš

cochee

Obecně psa/štěně není problém v Česku dopravovat jakoukoliv hromadnou dopravou, jen je třeba si zjistit tarif – můžeš-li zadarmo nebo ne, případně zadarmo, ale za jakých podmínek. Tak, jak jsi to popsal, bys třeba v městské ostravské hromadné dopravě převážel štěňáka zadarmo.