Dvorní šašek

Mohu k otázkám přidávat i obrázky / fotky? Je nějaký způsob, abych neporušoval autorská práva?

Děkuji předem za radu / tip.

Nejlepší odpověď
annas

Obrázky zdarma najdete na stránce Pixabay, viz odkaz https://pixaba­y.com/cs/

Na stránce napíšete Vyhledat, třeba květiny, moře atd,. Dnes už mnoho uživatelů obrázky nevkládá, ale můžete začít. Vložte odkaz, odkud jste čerpal, i když se zdroj nemusí uvádět, ale každý to neví, takže bez odkazu někdo otázku třeba nahlásí,. Stalo se to několikrát. U vlastních fotek raději napište. Vlastní či osobní. ,
Chcete-li, podívejte se na mé otázky, vkládám. k nim obrázky.

Další odpovědi
Mravenec

Od toho se zde uvádí zdroj, pokud bude obrázek ozdrojován a týkat se dotazu, pochybuju, že by se tím někdo zabýval. Problém nastává, když z použití díla, které někomu patří, vznikne výdělečná činnost.

elkon

Když budeš vkládat svoje fotky tak nic neporušíš.

aliendrone

elkon>>> Pokude tím svoje myslíš jeho vlastní osobu, tak máš pravdu. Pokud ale myslíš fotky, jejichž je autorem, tak klidně může v plné rychlosti tlamou nabourat na GDPR. ;) :D :D