Eimminka

Mohu darovat svoje vajíčka?

Mohu darovat svoje vajíčka, když nemám školu s maturitou? A pokud ano tak kde ?

Nejlepší odpověď
marci1

Vzdělání není omezeno ( viz dotazník ve zdroji ). Základní požadavky :

  • věk od 18 do 33 let
  • všeobecně dobrý zdravotní stav BMI Index max. 29
  • v rodině se nesmí vyskytovat žádná vážná genetická nebo psychiatrická onemocnění.

Zdroj: http://www.dar­kynevajicek.cz/kdo-muze-byt-darkyni-vajicka

Další odpovědi
Lamalam

Myslíš, že maturita má vliv na kvalitu vajíček?

pondělí

Konečně první slepice,která se za to nestydí a přizná se k tomu

abendsbrot23

Pokud ti nevadí, že tě nadopujou kvanty hormonů a bude ti z toho zle, tak proč ne.