dust8

Mohou v létě profesionální golfistky v minisukních hrát bez spodního prádla?

Nejlepší odpověď
marci1

Už nemohou, byla zpřísněna pravidla. I pod legínami musí mít spodní prádlo. 🙂
https://tv.id­nes.cz/sport/pa­ige-golf-golfistka-spiranacova-sport-green-hriste-zena-krasna-instagram-fanousci.V200622_151­850_idnestv_vrsa

Další odpovědi
Gus_Fring

Předpokládám, že ne. Jinak bych byl fanouškem ženského golfu. :D

paul1

Myslím, že v tom případě by tam bylo několikanásobně víc diváků.

Pepa25

Vtipálku. Golf má přísný dress code, dokonce je předepsána i délka sukní: „Length of skirt, skort, and shorts MUST be long enough to not see your bottom area (even if covered by under shorts) at any time, standing or bent over“ – Délka sukně musí být dostatečně dlouhá, aby nikdy nebyl vidět zadek, i když je zakryt pod šortkami, i to i při ohnutí …

Zdroj: LPGA

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.