mohla jsem na dite prenest sve chute?

mohla jsem v tehotenstvi ovlivnit chute syna? treba parky jsem jedla ve velkem a banan nemohla ani videt,syn ma dnes rad stejne jidlo jako ja tehdy

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Určitě ano, přestože jsem muž-otec, tak jsem přenesl na svého syna své chutě. Na ženské. I teď někde syn zase lítá-asi honí holky :D.
Po kom ten kluk asi je? :D:D

Další odpovědi
panenka

Ano říkává se to já když jsem čekala malého měla jsem hodně ráda bramboráky,okurky a hermelin a toto samé má rád i můj syn.

BEAES

Je to možné, ale spíše dítě jí co mu dáte a to je co vlastně máte ráda, protože to kupujete a vaříte. Dědí se spíše takové zvláštnosti v rodině, někdo třeba nejí ryby, rajčata, nepije mléko a nebudou to pravděpodobně ani jejich děti. Mí rodiče nepili přede mnou nikdy mléko a já, ani sestra ho také nemusíme. Máme k němu odpor.

straširybka

četla jsem že to je možné. dcera miluje špenát, ten jsem se snažila v těhu hodně jíst. známá zase chodila k čínanům hodně často a její syn miluje „rejžičku“ 🙂 takže myslím, že to jde.