Avatar uživatele
anonym

mohla jsem na dite prenest sve chute?

mohla jsem v tehotenstvi ovlivnit chute syna? treba parky jsem jedla ve velkem a banan nemohla ani videt,syn ma dnes rad stejne jidlo jako ja tehdy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, anonym, BEAES před 5017 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Určitě ano, přestože jsem muž-otec, tak jsem přenesl na svého syna své chutě. Na ženské. I teď někde syn zase lítá-asi honí holky :D.
Po kom ten kluk asi je? :D:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano říkává se to já když jsem čekala malého měla jsem hodně ráda bramboráky,okurky a hermelin a toto samé má rád i můj syn.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Je to možné, ale spíše dítě jí co mu dáte a to je co vlastně máte ráda, protože to kupujete a vaříte. Dědí se spíše takové zvláštnosti v rodině, někdo třeba nejí ryby, rajčata, nepije mléko a nebudou to pravděpodobně ani jejich děti. Mí rodiče nepili přede mnou nikdy mléko a já, ani sestra ho také nemusíme. Máme k němu odpor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
straširybka

četla jsem že to je možné. dcera miluje špenát, ten jsem se snažila v těhu hodně jíst. známá zase chodila k čínanům hodně často a její syn miluje „rejžičku“ 🙂 takže myslím, že to jde.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy