Mohla by tato cyklistka díky svému vzhledu na kole být důvodem dopravní nehody kvůli nepozornosti okolních řidičů?

Myslím, že tady ani ta obrazka pod sedadlem nepomůže!

Pokud by se stala bouračka dvou aut, protože se jeden z řidíčů kvůli ní přestal soustředit na jízdu, tak by zasáhnout policie?

Odpovědi
Mc Merkurion

… co by ne, když tobě zamotala hlavu natolik, žes ji sem poslal třikrát …

led

Takto oblečená účastníčka cestnej premávky dokáže oči mnohých vodičov odpútať od sledovania cesty a premávky pred sebou. Potom stačí okamih (okamih je definovaný ako 2 sekundy) a za tú dobu sa situácia na ceste môže výrazne zmeniť.
Na druhej strane, ale vyhláška hovorí čosi o venovaniu sa riadeniu vozidla, sledovaniu premávky a nie pozeraniu na pozadie iných účastníkov cestnej premávky…

Kelt

Ve vyhlášce je jednoznačně psané, že se má řidič věnovat řízení vozidla í. O tom, jak jsou oblečeni ostatní účastníci silničního provozu se ve vyhlášce nemluví. Pokud je pozornost řidiče rozptýlena pohledem na bilboard, reklamu nebo jiného účastníka silničního provozu a způsobí tento řidič nehodu, stává se viníkem nehody.

anonym

Určitě mohla,ale zadek má teda jako věrtel.
Mě by hlavu nazamotala.

dubraro

Mohla. Ale oficiální příčina nehody by byla formulována oklikou, jako „nevěnování pozornosti řízení“. Určitě ne „vzpříčení volantu z důvodu erekce“ nebo „zhoršené vidění z důvodu odlivu krve“ 🙂

BTW: Kolo je sexy. Někdy. Viděl jsem případy, kdy ani chodci nebyli schopni udržet směr…

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=xt0V0_1MS0Q&o­ref=https%3A%2F%2Fwww­.youtube.com%2Fwat­ch%3Fv%3Dxt0V0_1MS0Q&has­_verified=1

Cenobita

Určitě by mne rozptýlila, ty křivky jsou hodně dobré a svůdné. Ještě bych ji chtěl vidět zepředu, to bych se ohlédnul a bylo neštěstí by bylo na světě.