Moc vás prosím,jak má znít žádost o právníka zdarma,jsem svob.matka a otec se odvolal ohled.alimentů,co mě čeká ještě...

Jsem svobodná matka a už nám proběhl soud ohledně zvýšení alimentůod požádání mu to zvedly a zbytek jsem chtěla zpětně,ale otci se to nelíbilo a odvolal se,nemám na právníka,jak o něj mám zažádat a co mě vše ještě čeká,už jsem si myslela,že to vše zkončilo,otec nehradí nic malému ,ano oblečení ani kroužky ve škole,vše je jen na mě,podnikání pozastavil a udal,že má jen 6700 za sprostředkování a jinak firma jejich a jeho přítelkyně je jen na ní,ona na mateřské podniká a on vše pozastavil,platí 20000měs.za hypotéku a inkaso,a on prý nic,jak je možné,že soud nevidí,že to je jen a pouze aby se vyhnul placení alimentů,ty mi chodí až 5měs.se zpožděním a také se nic neděje,teď se odvolal a stejně má už dluh za 2 a půl měsíce...kde jsou zákony pro maminky a jak se maminky mohou bránit....děkuji moc už ze všeho zklamaná a unavená Lenka Dubová

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Zajít k soudu tam vám zdělí který právník děla bezplatné porady u advokátní poradny mají také takovou službu. Hodně štěstí.

Další odpovědi:

Zlatý

Je mi líto, ale má odpověď bude jak bych to nazval-ze života, prostě realita a sviňárna v jednom.
Jestliže manžel uvádí a toto i dokládá, že má jen 6700,-Kč bohužel to je málo na jakoukoli platbu. Že má vše jeho přítelkyně, je sice do očí bijící, ale bohužel je to tak a každý použije veškeré prostředky jak docílit všeho ve svůj prospěch. Bohužel zákony jsou takové. Jen příklad: pomalu krachující podnikatel si jede v bavoráku a kožené bundě pro dávky a pak ještě zajede na finančák, že bohužel mu nezbývá na placení daní a žádá o prominutí.
No, vraťme se k vám: Co se týče právníka, ano na soudě vám sdělí kde a který právník zastupuje zdarma, ale má to jeden háček. On je placený státem a nic z toho nemá. Pokud si vezmete komerčního právníka, je sice drahý, ale z úspěchu má svoje, takže se snaží, aby to dopadlo pro něj, tedy pro vás dobře. Nechám na vašem zvážení, zda právník zdarma nebo zaplatit a mít větší šanci. Ano, abych nekřivdil všem. I mezi těmi zdarma se najdou vyjímky, kteří jdou po blahu klienta za málo peněz, ale opravdu to jsou vyjímky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.