Mluví spolu muži o ženách, které se jim líbí?

Ženy a dívky mezi sebou probírají snad všechno i to, když se jim líbí nějaký muž/kluk, tak by mě zajímalo, jestli to mezi sebou řeší i muži.
Nemám na mysli to, že jdou kolem pěkné holky a řeknou si mezi sebou: Jé ta je fakt hezká, ta by stála za hřích..atd. Myslím jako když by se chtěli pokusit navázat se ženou něco víc, ale zatím s ní ještě ani nemluvili.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím o nikom,kdo by říkal o nějaké ženě že má krásné ladné pohyby a zvláštní kouzelný šarm v očích.Slýchávám něco jiného...:-)

Další odpovědi:

Bronzový

Jediné co slýchávám a i sám používám jsou pouze věty...
Tu bych přehnul...
Dal bych jí šanci...
No co, když je nouze vezmeš i tuhle...
Postavičku má luxusní, bude mít i dobrou ***...

A ne!Opravdu jsem nikdy neslyšel od hetero chlapa větu:
Ona má tak krásné vlasy, oči a ten charakter!...
Ta halenka je nová?--- Ne!Vypraná v Perwollu...
Koukej jak jí ladí boty s kabelkou!...

V jednoduchosti...Chlap si zapíchá, a podle toho usoudí jestli do toho má jít. Žena si zkontroluje stav jako je majetek,plat,pozice a jestli ho chce tak mu později roztáhne.

Zlatý

Ne...
Aspoň ne ti muži, které znám...
;-)

Bronzový

Asi jak kdo a jak s kým. Osobně se tedy moc nesvěřuji.

Zlatý

Myslím, že spíše ne. Muži se cítí jako "lovci" a spíše se pochlubí, až nějakou ženu "uloví". :-)

Zlatý

Agneta: On ti řekl přesně jak to je :) možná tomu ty ani nighe neuvěříte, protože jste to nikdy neslyšely, ale neslyšely jste to právě proto že jste byly přítomny. Stačí se podívat na jakoukoliv třeba i zpravodajsou stránku a projet si nějaký články, ať už jsou o čemkoliv, a hlavně diskuze :)) Já jsem kolikrát narazil na nějakou zprávu, uvedu příklad, třeba o bioložce která se dobádala nějakýho převratnýho objevu který absolutně změnil chápání fungování lidského imunitního systému, ale ať už je támatem článku cokoliv, tak když je tam obrázek té slečny a ta je aspoň trochu obličejově symetrická, tak když si pročteš diskuzi tak třetina komentářů bude mít formu: "tývole, tak tu bych píchal"

... a takhle to funguje i v reálu, když se spolu dva průměrní chlapci/muži/kámoši/známí/kole gové baví...ať už je to, na lavičce, na ulici, v práci...a projde kolem nich hezká holka nebo ženská...tak komentáře které bude mezi nimi následovat, ve chvíli kdy bude dotyčná dohledu nebo lépe řečeno z doslechu, budou ne nepodobné tomu co ti tu vylíčil Awe..

Zlatý

Někteří ano někteří ne. Osobně patřím do té druhé skupiny.

Pokročilý

Řekla bych, že ano.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

Awe >>> to je šokující příspěvek, ale budiš! ► pasuje to k tvému lízáčku :DDD

Bronzový

Awe

Krom toho, můj "lízáček" umí věcí :)

Stříbrný

Agneta

že by? :DDD
stalo se právě včera:
on: "teď jsi ale měla perfektní orgasmus"
já na to v duchu: "ale kdepak, jen jsem se chtěla kouknout kolik je hodin", - a ve skutečnosti jen ůsměv....co mu budu kazit radost né? (šla jsem do předklonu za současného vzdechu)►:DDDDDDD
no, náhoda:DDDDD
ale pěkná, né?

Bronzový

Awe

Tak co? Já se nikdy na nic neptám, ani neoznamuju. Chceš si to zkusit? :D

Zlatý

bolak

viz má odpověď..žádné romantické fantazírování co se týče rozmluvy mezi muži o ženách nečekej, ale podle toho že považuješ Aweho příspěvek za "šokující" (jak píšeš) hádám že mu až tak moc nevěříš a myslíš že jeho odpověď je úmyslně šokující, za účelem, já nevím, třeba aby se stal středem pozornosti nebo tak něco, ale to tě asi zklamu :) pokud si totiž opravdu myslíš že obsah který uvádí je naprosto mimo realitu, nebo to platí jen pro nějaké miniaturní okrajové části mužské populace, tak žiješ v pohádce... takový my prostě jsme, a Awe to vystihl ve své odpovědi vcelku věrně.. :)

Stříbrný

Agneta

boláku, ty jsi ale prasák :DDD
> tak když je tam obrázek té slečny a ta je aspoň ... <
a není to tím, že čím je žena inteligentnější, tím více je sexy? > i když jinak vlastně hezká není?

Zlatý

bolak

když píšu "my", myslím chlapi obecně, na mě konkrétně to prosím nevztahuj, takový už je náš druh :)

a jestli to dotyčný řekne nebo neřekne nahlas..co na tom záleží? stejně si to minimálně myslí.. a ty co bys nazvala "slušnými hochy" (narozdíl od těch prasáků co to řeknou nahlas) jsou prostě jen introverti

Bronzový

Awe

šokující možná, ale zcela pravdivý... Není důvod předstírat že je to jinak :)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.