Miroslavst

Místo uložení historie skype a icq?

Na ICQ se v počítači udělá složka, to vím.
Kde však najdu historii na skype?
Jako vím, že přímo v chatovacím okně můžu dát „zobrazit historii-počet dní“, ale je to někde uložené, že bych to třeba stáhnul v txt souboru nebo tak nějak?
Když dám „tobrazit historii“, tak se to strašně dlouho načítá a někdy i sekne.
Doplňuji:
Přestože mám možnost prohlédnout i skryté složky, nic tam není.
Šlo by to nějak víc upřesnit?
U ICQ je třeba složka se jménem kontaktu, u skype jsem nenašel nic takového.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
takhlene

soubory s historii Skype se ukladaji do profilu do adresaře Data aplikaci
C:\Documents and Settings\Data aplikaci(tato složka je skrytá)