Vlčice777

Jakou verzi ICQ stáhnout?

Kdo mi poradí,která verze ICQ je nejlepší? Taková,aby byla v češtině pro Windows 7.A co zatrhnout aby mi to nenabíhalo při každém zapínání pc.

Odpovědi
beer

Na verzi ani tak nezáleží, stejně ti to nabídne tu poslední.
K další části otázky: Nastavení-Upřesnit-Přihlásit- zde nesmí být zaškrtnuto Otevřít při spuštění Windows.
Zkušenost

badisko

ICQ 7… zde si ho muzes tahnout … https://skydri­ve.live.com/re­dir?resid=4396B54A­4E026BBB!1194&au­thkey=!AFCvRQnXjhZHDz­Y&ithint=file%2c­.exe zde je navod jak ve windows zakazat pri spousteni nejen ICQ ale i jine programy … take ti velice doporucim pri instalaci ICQ zvolit uzivateleskou instalaci … jinak ti naonstaluje vyhledavani ICQ a podobne nesmysly ..

cochee

Teď ti poradím něco, co smlouva s majitelem ICQ nedovoluje, ale nainstaluj si něco jiného, co protokol ICQ podporuje. Já používám program QIP.

jáára

nejlepší icq je qip