Pokročilý

Misfits - Zmetci

Potřebovala bych zjistit u jakého dílu jsem skončila
pamatuju si už jen že Nathan byl v Las Vegas a pak ho zatkli za podvádění v hazartu pak si jen pamatuju že tam nastoupil místo něho ten maňík
emm.... nevím jak se jmenuje Rady ? Rudy ?....
Nevíte jaký to byl díl abych se na to nemusela dívat od začátku -,-
(Jo a taky si pamatuju , což je důležité ! že ten Simon si vzal od toho černého tu schopnost aby se vrátil v čase a zachránil tu Alishu
ale u toho jsem skončila neviděla jsem jak jí zachranil nebo tak jen jsem viděla jak přechází v tom čase v ukázkách)
Doplňuji:

bolak:
Ehehe.... víš já se neptala na tvůj názor ale na díl ...
mě je u pr*ele co si o tom seriálu myslíš na tvůj názor se nikdo neptal, mě se líbí -_-''
A nepomohlo mi to nějak...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Vím jen, že Nathan byl pouze v první a druhé sérii. Hledej mezi těmito sériemi. Heroes a Misfits se nedají srovnávat. Obojí je o něčem jiném.

Další odpovědi:

Zlatý

Víš jak zjišťuju,jestli jsem viděla nebo neviděla nějaký seriál?Podívám se na začátek,přepnu na prostředek a poznám,jestli jsem viděla nebo ne.
Jinak si počti co se v které epizodě děje,pokud se nechceš zrovna dívat,to taky pomáhá.
http://www.serialzone.cz/…

Bronzový

pusť si třetí sérii - díl s Nathanem v LA byl speciální, rozlučkový, někdy se označuje S03E00, Rudy přijde až v S03E01

Simon už v minulosti byl - někdy v 2. sérii, v té třetí by měli ukázat, jak se tam dostal... možná ;)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.