anonym100

Minulej mesic jsem dostala menstruace asi o dva nebo tri dny drive,a ted jsem je opet dostala ale asi o dva tejdny driv

Menstruacni problemy

Odpovědi
hanulka11

záleží jak dlouho menstuuješ , v prvním roku je to dost běžné než se cyklus ustálí –

registrovana

Záleží, kdy jsi to dostala poprvé – jak dlouho od té doby uběhlo. V mnoha případech bývá menstruace až první dva roky od té první velmi nepravidelná. Tedy že to můžeš dostat například 14. července, poté například 19. srpna, 19. září a poté až třeba někdy v prosinci… Některé dívky mají po první menstruaci toto nepravidelné schéma ještě delší, jiné to mají pravidelné již například po roce..