darjacernino

Jak zní výraz pro mezinárodní dělnickou organizaci na 14 písmen?

Nejlepší odpověď
quentos

Za půl roku, co jste tady, jste si zjevně ještě nepřečetla kodex.
Před úpravou to nebyla otázka, ale nějaký výštěk do tmy. Na nás se neštěká.

Další odpovědi
Cenobita

Internacionála

Lamalam

Myslíš tu, kterou založili Marx, Engels a Bakunin v roce 1864?

anonym

Lopatashráběma

Lamalam

Cenobita > úkoly tu za líná děcka neděláme. Smíme jenom naznačovat.

anonym

Spíš si chtěla napsat: „Úkoly tu za líná děcka nedělám“.