ondricke

Mělo by vzniknout třetí pokračování Anděla Páně?

Ano či ne?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Tabea

ANO

Na potřetí všeho dobrého.

Rokio

ANO

Ještě v pohádce nebylo ukázáno peklo.

V prvním díle bylo ukázáno nebe a ve druhém jak nebe, tak i očistec, ale peklo nikoliv.

Kelt

NE

Tak musel jsem si vybrat, protože jsi tady dal jen dvě možnosti. Chybí tam ta třetí, ano, ale , nebo ne, ale. Jednička se mi líbila, dvojka musela navázat na jedničku a už to nebylo ono. Jednička postavila latku vysoko a dvojka byla průměrná. Nepočítám, kolik lidí to vidělo, kolik to stálo a pod. Také výkony nových herců čtvrtníčková, Kerekes, a jiní to neposunuli výše. A jestli chtějí čekat 10 let na další nápad, tak se to bude vysílat zase další generaci, která to nepochopí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.