zvonisek

Měli jste rádi herce Ilju Racka?

Dnes bohužel odešel další talentovaný postarší herec.
Tak si na něj vzpomeňme.

Nejlepší odpověď
annas

Vím, že působil v Olomouci stejně jako Josef Bek a Slávka Budínová. Setká se nejen s nimi v hereckém nebi.

Mám Ilju Racka spojeného s pí Budínovou a dalšími výbornými herci např. ve filmu Vražedné pochybnosti.

Čest jeho památce…

Další odpovědi
Kepler

Ano, byla to charismatická osobnost, která si v hereckém nebi zaslouží VIP salónek. Nevím proč, ale z nějakého důvodu mi utkvěl v paměti a dodnes jsem na něj nezapomněl.

Kelt

Takže připomenu několik jeho rolí – Hrabě Drakula , skvělý
potom Kurýr a Vrchní prchni a mnoho dalších rolí. Typický, charakteristický herec s nezamněnitelným hlasem.
Další Pan Herec, který nás opustil.

Gestas

Náhodou jsem se o jeho existenci dozvěděl pár dní zpátky z dokumentu o komunistických filmech. Působil na mě sympaticky.

marci1

Velký herec. Zajímavý, charismatický, velmi se mi líbil jeho hlas.♥
Čest jeho památce!
Pravnoučata jdou v jeho stopách, obzvlášť Kryštof v roli Malého prince.
https://www.no­vinky.cz/zena/styl/4398­67-male-hvezdy-z-televiznich-obrazovek.html