Ivetka303

Megablitz 50 AF-1 digital

Zakoupila jsem si tento blesk, ale absolutně nevím, jak s ním. Dnes sem zkoušela fotit portrét v interiéru, ale blesk mi nechce fungovat. Nevypálí. Nevíte prosím, co nastavit, když sem od dotyčného objektu cca 2 metry, mám osvětlení lampou a chci, aby mi blesk blesknul? Občas se poštěstilo, ale to tak 1× z 20 ti ☹ poraďte prosím. Moc děkuji
Doplňuji:
Nevím, o tom, že bych někde na blesku měla volbu A..

Odpovědi
mosoj

Na foťáku nastavit vynucený blesk. Tedy nikoliv A.

Doplňuji:
Píšu na foťáku !

Olmann

Co takhle napsat co máš za foťák a jak ho máš nastavený a jak máš nastaven blesk.