Alesh

Máte zkušenosti s titanovým nádobím?

Máte ho někdo? Je to dobrá věc nebo jen vyhozený peníze? Příp. jakou značku? Díky za tipy.

Nejlepší odpověď
briketka10

mám malou a velkou pánev v té velké upeču vše i celé kuře, nemám troubu jen mikrovlnku s crispem tak pro mne to vyhozené penízky nebyly zn.mám Eurolux..
koupila jsem si to i s odšťavňovačem a vzhledem k tomu, že mám malou téměř nezařízenou kuchyňku a ještě pekárnu na chleba, malý dvouvařič už by se mi sem nic nevešlo :DD

Další odpovědi
hanulka11

Já jsem si koupila první snad co se začalo u nás prodávat v roce 1997 tenkrát stála "čtrvercovka " Scanpan s poklicí 3.500,– vařím v ní stalé a je to nejlepší ,co jsem kdy měla . Mám i novější druhy pánve a jsem s tím vším moc spokojená . Je úžasná údržba ,vše se lehce umyje, nic se nepřipálí . Vařit lze jak na plotýnce ,tak péct v troubě. Tak jestli váháš zda koupit …tak říkám ANO. Ale kvalitu , raděj připlať a bude ti mnoho let sloužit.