Zlatý

Máte zkušenosti s pohonem na otvírání vrat?Můžete některé doporučit?

Budu letos dělat u domu novou bránu, dvoukřídlou.
1. Nelíbí se mi ty "majáčky" od některých výrobců
2. také by mě zajímalo, kolik místa po otevření potřebují ty držáky. Viděla jsem jedny, ty potřebují cca 60 cm, tak jestli některé zaberou místa méně. Abych nečbírala zbytečně místo na vjezd.
3. a také nechci kupovat nějaký nekvalitní krám, když to tvořím pro sebe :-).
Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Majáček u vrat je proto aby bylo vidět že vrata jsou v chodu.Nemusí být vystrčený nad vraty, Zadělávali jsme jej i do zdi Musely být dva aby to bylo vidět z obou stran.Nejlepší je se zeptat v zámečnické dílně.Kde vrata vyrábějí. Radit takhle na dálku je jak věštit z křišťálové koule. Bez problémů Vám vytisknou návrh podle vaší dispozice. A nákres El rozvodů keré je nutno
připavit. Kam umístit anténu ovládání. Vrata musí mít rozváděč,jištění pro motory a hlídací čidla.A vysílačku.Podle vrat se řeší umístění čidel aby se vrata zavřela když projedete.Mezery vedle vrat jsou podle rozmněrů motorů pohonu. Všechno záleží kolik máte ve vjezdu místa a co si vyberete za pohon.Aby otevřená vrata nezakrývala paprsek uzávěr. Jednodužší jsou vrata posuvná. Záleží jen na možnostech zda se mají zasouvat z venku nebo zevnitř parcely.

Další odpovědi:

Slyšela jsem, že vrata Hörmann jsou kvalitní, majáčky nemají a dočetla jsem se, že vodící lišta je 30cm.
:)

Zdroj: www.tor-master.cz/katalog/gara zova-vrata/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.