Kamula

Máte zkušenosti s Domy Oldar?

Dobrý den, prosím, máte někdo zkušenosti se stavební firmou Domy Oldar, případně jaké? Manželovi se u nich hrozně líbí dva domy z katalogu, ale já bych ráda předem zjistila, jakou za sebou nechávají práci. Předem děkuji!

Odpovědi
gecco

Nikdy, !!!NIKDY!!! – nekupuj dům z katalogu…!!
___
Oslovte architekta a nechte si svůj ´nápad´ aspoň zkontrolovat – katalogové domy sebou nesou ´vícenáklady´ – klidně ve výši nákladů na celý dům…
A kromě toho – budeš stejně potřebovat projekt – napojení sítí, usazení do terénu…

Gaba1

Švagr s nimi stavěl, nechával si od nich dělat i projekt a dokonce snad i hypotéku a vím, že byl spokojený s jednáním i s rychlostí veškerých vyřízení, povolení a tak…a domek mají moc krásný. Ale spíš jestli máte nějaké konkrétní otázky, tak bych se ho mohla poptat.

PavlinaStara

Delaji rozumne a kvalitni domecky za rozumnou cenu, ted by snad meli mit i nejakou akci, snad na 30% slevu, ale to si urcite zjistete, zaslechla jsem, jak se o tom bavi kolegyne v praci, ktera ted taky poptava stavebni firmy, aby mohli zacit stavet nove bydleni…

AlešKrochlík

My jsme s nimi byly spokojení, ale určitě bych zapátral i dál než jen do katalogu. Projekty prý často mění, a tak se může nabídka lišit. A třeba Vás zaujme ještě něco lepšího.

tomy3535

Firma Domy Oldar nám postavila bungalov 3+1 za rozumnou cenu a docela rychle (3 měsíce) ,jednání v pohodě.Za nás doporučuji.

KarelV

Za nás můžeme také doporučit. Staveli jsme rok zpátky na západu Čech. Samozřejmě jsme předtím byli na „návštěve“ u dalších majitelů, kterým stavěli před námi a všichni byli spokojení, takže jsme se rozhodli, že do toho půjdeme a rozhodně toho nelitujeme.

Zuza47

Za nás můžeme doporučit. Vybíraní firmy nám opravdu dalo zabrat, ale jakmile jsme viděli vzorové domy (není jich zrovna málo), tak bylo hned jasno. Doporučujeme se podívat na již hotové stavby, je to opravdu skvělá zkušnost. Stavba proběhla rychle, i před malé zdržení a nyní už 3 roky bydlíme ve vlastním..

Michálek1245

Jestli sháníte typizované projekty rodinných domů, tak si myslím, že jsou tady lepší firmy. Mimochodem musím rozporovat to, že typizované domy a katalogy jsou sériová výroba. Naopak u nich je více než kdy jindy třeba koukat na individuální úpravy s ohledem na nějaké směřování domu a lokalitu, kde ho stavíte.

AlešKrochlík

To gecco: Já myslel, že právě katalogová nabídka by měla levnější, když se svým způsobem jedná o sériovou výrobu ne?