Pokročilý

Máte zkušenosti s Agresivním bruslením ?

Je dobré je koupit pro klasické bruslení ?
Doplňuji:
Rozhoduji se mezi klasickými, a agresivními. Přeci jenom, s klasickými nemohu to co s agresivními, zato s agresivními mohu vše, co s normálními :) Tak proto žádám radu . . .Jak to přesně myslíte že jdou namáhavější na kotníky a fizičku?

Odpovědi:

Bronzový

klady: bota bývá pevná, měkká a brusle jsou dobře ovladatelné

zápory: freestylové brusle jsou jakoby "živější", a tak jsou dlouhé hladké rovinky výrazně náročnější než na běžných fitnessech (jak na fyzičku, tak na kotníky apod.)
Doplňuji:
fitness brusle je konstruována pro rovnou jízdu = ideální na delší projížďky po krásném hladkém asfaltu

zatímco freestylové brusle jsou konstruovány na obratnost = brusle má tendence už při malých náklonech měnit směr, takže pokud zrovna neblbnete v parku nebo po městě a jedete jen rovně, tak to dá větší námahu než na fitnessových a je to i náročnější na kotníky ... navíc mají většinou menší kolečka, a tak daleko více cítíte všechny nerovnosti

jezdil jsem na obou typech a momentálně mám streetové = dá se nich blbnout a že jsou trochu náročnější na jízdu a fyzičku mi nevadí ... je to prostě sport a tam se člověk vždycky unaví

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 247
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 133
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 102
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 83
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.