dagry

Máte u vás taky takový semafor?

V pátek jsem byla v Bruntále a tam: přijdu k semaforu, svítí červená, zmáčknu knoflík pro chodce… a čekám a čekám. Zleva, zprava auta, která mají taky červenou, jako já. A najednou se rozsvítí zelený panáček a v ten moment se rozsvítí i zelená pro jedoucí auta. Takové semafory jsem musela překovat 4 a u všech tento stejný problém. Tak teda, tomu jsem fakt nerozumněla.
Jak je to možné? A teď kdo z koho?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Buď ráda, že tam nebyl takový:D:
http://sranda­.kdecoje.cz/o­brazek/semafor­.jpg
to bych chtěl vidět jak bys přecházela.

Další odpovědi
anonym

tak já jednou stála na křižovatce a čekala až se mi rozsvítí zelená a ono nic a nic ani po 5-ti minutách,přišla babka postavila se metr přede mě a hned naskočila,já zjistila že když stojíte od semaforu dál tak nereaguje koukala jsem jak zaoraná myš,ta vyoraná přešla za tu dobu už šest semaforu

ten který je

Silnější vyhrává.Nedopo­ručuju soupeřit.;-)

dagry

Hahááá, Mirku, ty jsi teda číslo !!!!