briketka10

Máte rádi herce Jean-Claude Van Damma ?? líbí se mi jeho bojové umění..

.. a Jet Lia ?? já mám ráda oba..

Nejlepší odpověď
BANAN93

Van Damma jako malej – měl na tehdejší dobu dobrá filmy (později mi ty jeho zpomalené záběry při kterých dělá strašné ksischty začali vadit společně s jeho samožerským přístupem) a v poslední řadě jeho kokainové zmizení ze scény

Jet Li je dobrej má některé filmy fakt promakané (takové wing-chun, nebo „bušu“ JKD se jen tak nevidí kromě nesmrtelného Bruce Lee a nyní i ONG BAK) http://www.you­tube.com/watch?v=ZhjYW­LEdXGc
Doplňuji:
Tento film se jmenuje FEARLESS (obávaný bojovník)

Další odpovědi
badisko

ne nemam …asi proto ze moc nechapu filmy kde se rezou hlava nehlava …kazdej film je podobnej jako vejce vejci …asi jedineho ktereho este skousnu tak Segala…ale ja temto filmum moc nedam ..a stejne radeji mam knihy nez TV…

manon

Není to úplně můj šálek kafe, ale každé bojové umění, když se opravdu umí, je ke koukání :) A ke koukání byly i některé filmy na toto téma.
Doplňuji:
STS CHvojkovice Brod je ovšem taky dobrý oddíl :D

iceT

Hm,hm,van Damme je jaksi za zenitem,ale je fakt,že v dávných dobách byl hvězda.Tedy si ho pamatuju jako hvězdu,když mi bylo -náct.No a Jet-li byl hvězda ve své zemi,když jsem za sebou ještě tahala kačera a nějakého Jeta-li jsem ani neznala.Toho jsem objevila před nějakými šesti sedmi lety ve filmu Polibek draka a od té doby ho můžu pořád.Ale o dnešních padesátiletých filmových hvězdách bychom si mohli dlouho povídat......

ten který je

Já mám raději bojové umění Františka Koudelky.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6AE-nGAdE-I

Damiana

Ne. Nechávám ti je!:-DD
Na mě moc kostkatej prcek, ale proti gustu, ale já vůbec nemám ráda filmy s touto tématikou. Jedině tenhle, ale to je dost psychárna.:-)

http://youtu.be/SUX­WAEX2jlg

briketka10

škoda Damianko mám dnes pomalej noťas odkaz mi nejde
otevřít, kdo tam je ?? a kterej je pro tebe ten kostkatej
prcek ?? Jet Li ?? ale ty máš ráda Toma Cruise toho mám
ráda taky, ten taky není moc vysoký, tak nevím :))

iceT

Tam se mihl Brad Pitt a Edvard Norton a taky Belatrix Helena Bonham Carter

briketka10

no už se mi to povedlo taky
takže Bredíček se líbí jóó :))

Damiana

Ani Bradíček, ani Cruisíček, ale Nortníček, můj kamarádíček:-)))))))))

briketka10

aháá tak je tóó.. toho mám taky ráda
já miluju di Capria to je romantika na
entou ÁCHICHouvej :)))))))))))))))

manon

ten který je: Teď mi cošlo, že může vzniknout pochybnost, zda byla dřív slepice nebo vejce – tak tedy mé doplnění bylo už pouze reakcí na příspěvek Tvůj. Ty to víš, ale aby to bylo jasné všem… :)

ten který je

Já myslím že jo.:-D

manon

:)