Lotr2008

Máte rádi Daniela Landu?

Já mám třeba Dana moc rád, ty jeho písničky mě vždy jako hrdého čecha chytnou za srdce. Dokonce jsem se s ním jednou setkal na benzínce. aspon tedy myslim ze to byl on.

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nemám, vyloženě se mi protiví. Hudbu nehodnotím, ani ho neposlocuhám, i když se možná najde nějaká dobrá písnička. Ale hrozný šířitel dezinformací, hoaxů a manipulátor, sabotér – málem i kriminálník i s celým tím jeho „špendlíkem“ a spol. Navíc trapný.

Další odpovědi
Ametyst

Odjakživa ano. Je to jeden z našich nejlepších básníků a skladatelů. Když v autě poslouchám rádio a omílají stále stejných deset písniček na všech stanicích, dám album Daniela Landy a sešlápnu plyn. 🙂

paul1

Nemusím ho a jeho názory už vôbec ne.

Viktorie II.

Výstižná odpověď: NE!

_Bůh_

Neznám ho, ale neprezentuje se jako rozumný člověk.

GM

Nemám ho ráda.

Drap

Mám, nemám. Někomu se asi líbí, neposlouchám ho a ani se o něj nezajímám

elkon

Nehodnotím zpěv, ale jeho chování je často ostudné. Takže nemám jej rád.

Dochy

Ne. Považuju ho za ne příliš rozumného člověka se sklony k náckovství a zbabělosti. U piva bych použil podstatně vhodnější výrazivo.

JK2021

Mám rád jeho hudbu a ani nedávný incident se Špendlíkem, který mimochodem opravdu neschvaluji, mě nepřiměje změnit názor. Dle mého by se měla umělecká tvorba jakéhokoliv umělce a jeho činy jakožto člověka/občana atd. posuzovat do jisté míry ne-li úplně odděleně. Tudíž to, že jako člověk udělal nějaký kiks, by nemělo příliš ovlivňovat způsob jak se na něj svět dívá jako na umělce…

anonym

Proboha, ne.

Rocker

Nevím,jestli ho mám vyloženě rád,ale jeho muziku poslouchám už odmlada.