ReHu

Máte rádi brambory s tvarohem? Tzv.brambory na loupačku?

Doplňuji:
Já je tedy moc ráda. Malá rozpůlená brambůrka a velký kopec tvarohu s pažitkou nebo pórkem. A mlíčko z automatu. Mňam :D.

Nejlepší odpověď
elektrikář

Mám vzpomínám na dětství, nové brambory na prázdninách.
Doplňuji:
Náš táta vydrhl brambory katráčem. Pomastil plech posilil a řeznou stanou naskládal na plech, Upekl v troubě byla na nich chřupavá kůrčička. Mlíko tvaroh kopr nebo pažitka.

Další odpovědi
panenka

Moje Babička to dělávala když jsem byla malá mě osobně to ale moc nechutnalo.Raději jsem si je osolila přes kolečko nakrájela a jedla to takto.

aramah

Ani ne, nemám ráda brambory.

verka

Mám je ráda jak na loupačku, tak i s lučinou, do které nakrájím pažitku. Zapíjím mlékem.

9 řemesel

To jsou chutě před půlnocí.Dal bych si hned.Ale nemám talíř a něco těch ingrediencí..

quentos

jako dítě jsem je taky miloval; občas je dělali k obědu i svýho času na gymnáziu. Dnes už mi nějak nechybějí ;{)>

salsa verde

přátelé-nejlepší jsou syrové. veškeré další úpravy jsou přece jen rozmařilost…

BIGFOOT

Rozmařilost v dostatku? no to se ti pondělí povedlo.Mně někdy přijde, že jistý věci přeháníš.Ale nic proti tobě nemám, asi ti nerozumím.BIGFOOT

pondělí

brambory na loupačku byly jen s máslem a solí ,tvaroh je jen další rozmařilost

GM

Fuj, to bych nesnědla ani se zavázanýma očima.
Natož ještě zapít mlíkem! Když vidím reklamu na jogurt, zavírám oči, abych nemusela vstát a odejít od televize.