Kulpix

Máte raději ručníky a osušky načechrané, nebo raději tvrdé jako čtyřicítka šmirgl papír?

Já se přikláním k 2.:)

Odpovědi
anonym

co jsem změnil přítelkyni,tak se musím bohužel smířit se šmirglem, i když jí na to upozorňuji stále, ale zase umí vařit, takže to přežiju. žádná neumí všechno 😁

Drap

Načechrané. Je to příjemnější

anonym

Něco mezi oběma variantami. Nejraději mám takové co dobře sají, takže stačí párkrát přejet po vlasech a stačí to. S tvdými se ale lépe manipuluje na otírání zad.

Kepler

Můj první požadavek na osušku je, aby skutečně osušovala. Takže mi to vychází na pravé a huňaté bavlněné froté. Žádný podíl uměliny!

Cenobita

Čím tvrdší, tím lepší – to znamená čisté a vyprané.

Čím víc měkké, tím víc použité a v konečném důsledku špinavé.

bububabu

Samozřejmě měkoučké :)

Kepler

boreczech: s ničím se smiřovat nemusíš, kup si svoje vlastní froté a přítelkyni vždy ochotně osušuj jejím šmirglem. Časem na to přijde.:-)