Rokio

Máte raději maliny, nebo borůvky?

Já mám raději borůvky.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Malvína

jiná odpověď

Borůvky. Můžu obé, ale u malin mi vadí semínka v zubech ☹

Další odpovědi
_Bůh_

maliny

Dochy

borůvky

jirka F

borůvky

Dnes se mě o nich zdálo jak jsem je trhal. Ale poštipalo mě asi 30 vos a musel jsem do nemocnice v tom snu.

paul1

jiná odpověď

Obojí je fajn, máme na zahradě i jiné bobuloviny – srstky, arónie, rybíz a zimolez kamčatský. Borůvky asi nejlepší. Maliny máme jen občejné, lesní, ale rodí bohatě a je zajímavé, že nejlépe se daří těm, co nám rostou pod jabloněmi. Jsou vysoké i 1,5 m a rodívelké plody. Asi je to tím, že je tam více vláhy a nejsou vystaveny palčivým slunečním paprskům v létě.

Kelt

jiná odpověď

Mám rád od obojí. Sbírám maliny i borůvky a taky ostružiny.

Nelie77

maliny