máte někdo zkušenosti s peginským palácovým pinčem?

dnes jsme si ho pořídili,má 4 měsíce,chtěla bych se zeptat jaké granule pro něj jsou nejvhodnější,a jestli je hodně uštěkaný,tady ten náš ještě neštěkl,pořád mi chodí u noh a rád se chová je velmi tulivý tak to je asi mazlík,pokud někdo z vás má zkušenosti a podělí se semnou budu moc ráda a předem všem děkuji

Nejlepší odpověď
dědapetr

Zkušenost nemám,ale tady něco na přečtení:http://www.pe­kinez.info/cz/in­dex.htm

Další odpovědi
hanny 2

Myslím si,že informace o pejskovi – jaké granule,jak se chová,jak ho vychovávat a starat se o něho – jste měla dostat od chovatele!Jinak doporučuji koupit si odbornou literaturu o psech této rasy.