Břetislava

Máte někdo zkušenosti s matrací Dormeo Clean Comfort nebo Dormeo 2+12? Mám skoliosu. Pomáhají od bolesti zad? Děkuji.

Odpovědi
panenka

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nekdo-zkusenost-s-matraci-dormeo

hanulka11

Já mám tu první uvedenou , již cca 5 let a jsem s ní spokojená. Jen když mi ji přivezli, tak cca měsíc zapáchala nějakou impregnací, musela jsem jí hodně větrat.Jsou totiž vakuově balené do role v igelitu, když jsem to reklamovala, paní mi řekla, že ji klidně mohu vrátit, ale abych vydržela, že je to tím jak jsou balené.
Opravdu zápach zmizel a spí se na ní dobře.