Avatar uživatele
hanulka11

Máte někdo zkušenost s vyplněným tiskopisem z netu – jít přihlásit nové auto?

Když si stáhnu tiskopis a vyplním si ho doma a pak se u přepážky nebudu zdržovat vypisováním. Lze to takto? Má někdo vlastní zkušenost???
Doplňuji:
Tak vám jen sdělím ,že tiskopis z netu byl k ničemu- nevím proč to zveřejňují ke stažení .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Damiana, anonym před 4197 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Hanulko, já se loni registroval na pracáku. Na stránkách ministerstva práce a soc. věcí jsem vyplnil formulář, odeslal, došel mi kód a já jej vytiskl i s čarovým kódem.
Prý příjdu na ÚP a tam to pod tím kódem mají.
No tak jsem přišel na ÚP a úřednice to vše do počítače přepisovala.
Tak říkám proč to? A ona, že jim to nejde, tak nevím teda proč to mají.
Pokud je tomu tak i na dopravce, tak sice vyplněný tiskopis budeš mít, ale čas tam stejně strávíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Záleží na formátu zpracování formuláže, jsou dvě možnosti

buď se na papír přetisknou jen vyplněná textová pole v PDF dokumentu a nebo se začne tiskopis tisknout celý „včetně“ barevného" pozadí a tiskárna bude bez barev.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

já to vždydoma vyplnůji na poči.. a pak nečekám na uřadě..
jen něco drobně dopíšu…
jde o to, jaký dokument a k čemu jste si stáhla…
ne evidenci vozidel je více druhu tiskopisů..
oč přesně šlo? dvoustránkový, nebo čtyřstránkový to byl formulář?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michal Kole

Hanulko ty máš řidičák ?

Jak jsi ho získala a co jsi musela obětovat ze života ?

Mě doktorka na rovinu řekla, že já bych zdravotní prohlídkou na řikdičák neprošel.

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Mám řidičák ,nedlouho po té co jsem se naučila zdárně plavat jsem zatoužila brázdit silnice u nás i v cizině -tak se to povedlo a věř nebo ne už ho mám několik desítek let .

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Michal Kole

Někde v anketě jsi psala, že jsi už „před důchodem“, tak je to celkem logické, že už ho máš „dlouho“ protože hodně lidí si ho dělá při škole, aby mohli jezdit za „kámošema“ a vytahovat se jak mají bohatého tatínka a maminku a jaký „koráb silnic“ jím koupiul nebo jak si ho vytuningovali 🙂

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

ale prosím tě tatínek s maminkou mi tenkrát koupili akorát kolo – dneska je jiná doba hochu – to co píšeš platí pro dnešní mladé

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava