steipavka

Máte někdo zkušenost s termoizolačním nátěrem v interieru?A s ja­kým?Dejte tym,nechce se mi zateplovat celý barák!

Odpovědi
venkovan

Zkušenosti nemám, ale uvažoval jsem o něm. Nicméně pokud by to bylo možné, nátěr bych raději dal z venku – zdi tak udržují lépe teplotu v bytě. Aplikace zevnitř zas se přibližuje dřevostavbě – rychle teplo, rychle zima. Záleží čím topíte.
Nicméně co bych udělal kdybych chtěl termonátěr – zašel za odbornou firmou, požádal o reference (u koho nátěr aplikovali – zejména staré domy kde lze vysledovat stav úřed a o aplikaci) a potom bych se rozhodoval. A udělal bych si výběrové řízení pro dodavatele (oslovit několik firem), pokud bych si to nedělal sám.

Zdroj: život

Drahuška999

Zdravím, já s tímto problémem také nemám úplně zkušenosti, ale nedávno jsem na internetu narazil na tuto firmu – https://www.ob­nova.cz , tak se ti možná bude hodit 🙂 Nevím, nemám s nimi žádnou zkušenost, ale když už jsem se tady zastavil, tak je jasné, že utrousím radu a rád pomůžu, když můžu…