Máte někdo zkušenost RK PATREAL?

Ahoj, prodávám byt v Brně a hledám slušnou realitku. Máte někdo zkušenost s RK PATREAL? Nebo jiné návrhy? Nechci žádného garážistu, nebo 18ti letého týpka, který si hraje na makléře a bydlí doma u maminky. Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

navrhuji prodat sám.

Další odpovědi:

Pokročilý

Zalezi na makleri a ze je nekomu 18 a bydli u maminky rozhdne neznamena, ze neumi prodavat reality, ikdyz jsem mel driv nazor jako ty. I takovej typek ti dokaze byt prodat klidne o 200 tisic vic nez ty sam, coz je v podstate smyslem realitky, vydelat prodavajicimu penize. Jen takovejch sikovnejch je pomalu. Celkve vzaro, byt proda i cvicena opice, otazka je za kolik, ze. Sam bych do toho pro tento duvod nesel, ale jak rikam, tezke je vybrat nekoho, kdyz ho neznas. Jdi do male realitky ktera se venuje ctvrti ve ktere zijes, je lepsi nez jit do velke, tam je nejvetsi pravdepodobnost narazit na nekoho kdo tomu nerozumi paradoxne. A vim o cem mluvim.

Pokročilý

S realitkama nemám moc dobré zkušenosti a od jisté doby si vše řeším sám, případně s advokátem, který mi napíše smlouvu přímo na míru. Realitku už fakt ne z vlastní zkušenosti i ze zkušenosti od lidí, kteří už nemovitost prodávali/kupovali/pronajímali .

Dcera od známé přes patreal prodávala nějakej zadluženej domek a i kupovala potom byt a vše ok, dostala i nějakou půjčku dopředu, myslím, že jsou někde v Kr. Poli, je to o tom na koho kápneš, najít dobrou realitku je fakt těžký

Diskuze k otázce

JK93

to boreczech: To přece není jen tak. Nevyznám se v převodu nemovitosti, je tam nějaká daň, hypotéka.. a řešit to s právničkou sólo, na to nemám čas a ani nevím, kolik by mě to ve finále stálo.

Bronzový

Hans51

Já osobně bych určitě dal přednost službám právníka před službami realitní kanceláře, odměnu budou chtít oba, časově to bude podobné.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.