Stingo

Máte nějaký tip na dobrý lovecký salám?

Je to už delší dobu, kdy jsem si koupila můj oblíbený lovečák a byl tak hnusný, že už nemám odvahu si ho jen tak někde kopit.

Odpovědi
zjentek

v Bille je ten výbornej ..prej
Doplňuji:
..a je to lovečák „Vocílka“:
https://www.go­ogle.cz/search?q=voc%C3%­ADlka+loveck%C3%BD+sal%­C3%A1m&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=193dVN7jKoP1U­u6Ug_gF
http://tn.nova­.cz/clanek/test-loveckych-salamu-zadny-nepropadl-ale-ktery-chutna-nejlepe.html

orwell

Asi před třemi(?) lety jsem dopadl stejně. Po nějaké době jsem pokus zopakoval se stejným výsledkem. Mazlavá slabě páchnoucí hmota. Nedala se jíst. Další pokus jsem již nečinil. Z dětství se pamatuji na libou vůni a báječnou chuť. Tehdy nebylo peněz nazbyt, rodiče ho kupovali málokdy. Myslím, že v tomto životě už takovou kvalitu neochutnám. Bohužel.

Pepa25

Mě nikdy nezklamal lovečák viz odkaz, ale nevím, jestli je k dostání jinde než v pár masnách na Valašsku …

Zdroj: http://www.car­nex.eu/index.php?pa­ge=3&pro=2&lis­t=c13&produkt=3

gecco

  1. doporučuju koupit celou štanglu a nechat ji – visíc, vyschnout (a rozhodně nekupuj salámy ´vakuované´ – pokud už krájený, pak rozhodně nebalený, čerstvý)
  2. ještě lepší je ´doškolení´ v udírně
  3. zkus lovečák od Váhaly (pokud nemáš zdroj domácího)

😉

pusinka50

Já si lovečák občas koupím v jakémkoliv Penny Marketu vakuovaný a má chuť i vůni, chutná mi. Salámy ani klobásy moc nejím, nejsem tedy „fajnšmekr“, ale v Penny ho podle mého názoru mají dobrý

zjentek

..ovšem musí bejt ve štangli a né jako v tom testu v odkazu ..tamto je hnus ;)