nyja

Máte nějakou zkušenost s kvalitou zboží z těchto stránek? https://www.wish­.com/

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak kvalita zboží tě zajímá, a přitom je důležitější vědět, že se tam především jedná o datovou maximilaci, čili vhodné pro naivní, co jsou na Facebooku :DD
Doplňuji:
Co se kvality týká , je spíš podprůměrná, je totiž jen předmětem kšeftu, při kterém jde mnoha zůčastněným o zisk, který jim máš ty zajišťovat. Zajdi raději do obchodu za rohem, to bude lepší :DD

Další odpovědi
Helle

Jen ty nejlepší. Vždy ( do cca měsíce) došlo to co jsem si objednal. Ani s jedním zbožím nebyl problém. Nedávno jsem objednával už po čvrté.

DeninaStrak

Na wish jsem s mamkou hodně spokojená kvalita je super. Už snad 50× jsme tam objednávaly různé sošky náušnice náhrdelníky prstýnek náramky a tedkom mám kryt na mobil doma ještě na jeden čekám ještě čekám na lapač snů atd.. . A v Česku dohromady nic není takže radši si objednám jeden nebo dva měsíce dopředu zboží no a jsou vánoce. Jinak doprava je někdy rychlá a někdy se čeká měsíc.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.