Sůwa

Máte nějaké vlastní typy pro domácí pekárnu?

Otázka tu sice již byla, ale uživatelé se mění a mne zajímají čerstvé zkušenosti. Není mi třeba jasné, jak nastavit hmotnost, když prášek měl 500g + vody 330 ml a já mám na výběr 500g, 750g a 1000g. Svůj první chléb jsem právě dopekla, ale nevím jestli ho můžu hned vyklopit.

Odpovědi
honza19hk

My máme na chalupě starou zděnou pec.Nic lepšího neexistuje.

anonym

Peču už tři roky. V tomhle mi můžeš věřit – hmotnost dej na 1 kg a vyklopit chléb hned po upečení je lepší – lépe se z něj vytahují míchací háky.

man088

Určitě hned vyklopit a nechat pod utěrkou odpočinout…

anonym

honzohk19 – můžeme jenom tiše závidět. V domácí peci jsem pekla koláče dceři na svatbu. Je to opravdu nedostižné pečení. Jenže nepředpokládám, že se se Sůwou sebereme, pojedeme to k Tobě obhlídnout a pustíme se doma do stavby vlastní pece. Já teda zůstanu u elektrické náhražky. Už vím, co od ní mohu čekat.