Zlatý

Máte doma vždy nějakou potravinu v záloze, když jde "do tuhého" a třeba dojdou zásoby nebo Kč nebo něco jiného.

Doplňuji:
Dneska jsem měla nějakou krizovku. Nechtělo se mi jíst ani nic dělat. Když mi hlady kručelo v břiše (nebo břichu? Quentosi :-) ), spořádala jsem během dne balíček piškotú. Ty mám v zásobě vždy pro moje psí holky.
Po kropítkově inspiraci asi zítra udělám buřt guláš. Nějak jsem dostala chuť. Doufám, že dorazí úhrada za fakturku. To by mi zvedlo náladu i přidalo chuť do práce.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když už je hodně zle,dochází inspirace a peníze, tak baštíme brambor guláš,knedlíky s vejcem,těstoviny bůhví z čím apod.......no ještě snad bramborák,,chleba ve vejci,brambory na loupačku, topinky,míchaná vejce,vuřt guláš,sojový guláš,špagety na dva způsoby,atd.....no když to po sobě čtu,tak mi buď pořád chybí inspirace a nebo??

Další odpovědi:

Zlatý

V zásobě mívám inst. ovesnou kaši, esíčka a jiné sušenky. Když nic není v lednici, jí se vajíčka na x způsobů, ty jsou vždycky, rodiče nás zásobí domácími.....

Zlatý

Spoustu těstovin ve špajzu.

Zlatý

instant polevka "original" Wang Duonk za 5kč;-)

Bronzový

tzv. "poslední pomoc" jsou u nás domácí klobasy z místního řeznictví - kvalitní chuťovka

Bronzový

kropitko asi někdy při tom pozorování mně asi koukne i do hrnců...naprosto se ztotožňuji a myslím to jen dobře, po chvíli přidám příspěvěk v diskuzi...

Stříbrný

Když nám docházaly peníze vařil jsem husté polévky čočkovou , zelnou, bramboračku, těstoviny. V 7O letech byl za 40.- plný pytel brambor. Než jsme vyčerpaly všechny bramborové recepty. Vždy jsem něco vydělal.

Bronzový

V komoře mám vždy rýži-s trochou masa nebo i uzeniny a zeleniny je to super rizoto.
Nebo těstoviny-zase uzenina,sýr kečup či sýr+smetana=super oběd nebo večeře.
Brambory jsou klasika- zapečené, br. guláš, bramboračka s houbama atd.

Diskuze k otázce

Zlatý

ten který je

Jaká náhoda.Ptala jste se na sýry a já zrovna pojídám sýr.K tomu ke všemu jsem měl buřt guláš k obědu.:-)

Zlatý

ReHu

Po létech pozorování jsem zjistila, že náhody neexistují :-).

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.