ReHu

Máte doma vždy nějakou potravinu v záloze, když jde „do tuhého“ a třeba dojdou zásoby nebo Kč nebo něco jiného.

Doplňuji:
Dneska jsem měla nějakou krizovku. Nechtělo se mi jíst ani nic dělat. Když mi hlady kručelo v břiše (nebo břichu? Quentosi 🙂 ), spořádala jsem během dne balíček piškotú. Ty mám v zásobě vždy pro moje psí holky.
Po kropítkově inspiraci asi zítra udělám buřt guláš. Nějak jsem dostala chuť. Doufám, že dorazí úhrada za fakturku. To by mi zvedlo náladu i přidalo chuť do práce.

Nejlepší odpověď
kropitko

Když už je hodně zle,dochází inspirace a peníze, tak baštíme brambor guláš,knedlíky s vejcem,těstoviny bůhví z čím apod.......no ještě snad bramborák,,chleba ve vejci,brambory na loupačku, topinky,míchaná vejce,vuřt guláš,sojový guláš,špagety na dva způsoby,atd.....no když to po sobě čtu,tak mi buď pořád chybí inspirace a nebo??

Další odpovědi
BEAES

V zásobě mívám inst. ovesnou kaši, esíčka a jiné sušenky. Když nic není v lednici, jí se vajíčka na x způsobů, ty jsou vždycky, rodiče nás zásobí domácími.....

ten který je

Spoustu těstovin ve špajzu.

mojitek

instant polevka „original“ Wang Duonk za 5kč;-)

kvikal

tzv. „poslední pomoc“ jsou u nás domácí klobasy z místního řeznictví – kvalitní chuťovka

salsa verde

kropitko asi někdy při tom pozorování mně asi koukne i do hrnců…naprosto se ztotožňuji a myslím to jen dobře, po chvíli přidám příspěvěk v diskuzi…

elektrikář

Když nám docházaly peníze vařil jsem husté polévky čočkovou , zelnou, bramboračku, těstoviny. V 7O letech byl za 40.- plný pytel brambor. Než jsme vyčerpaly všechny bramborové recepty. Vždy jsem něco vydělal.

hanjimka

V komoře mám vždy rýži-s trochou masa nebo i uzeniny a zeleniny je to super rizoto.
Nebo těstoviny-zase uzenina,sýr kečup či sýr+smetana=super oběd nebo večeře.
Brambory jsou klasika-zapečené,br.gu­láš,bramborač­ka s houbama atd.

ten který je

Jaká náhoda.Ptala jste se na sýry a já zrovna pojídám sýr.K tomu ke všemu jsem měl buřt guláš k obědu.:-)

ReHu

Po létech pozorování jsem zjistila, že náhody neexistují 🙂.