Avatar uživatele
jirka F

Máte doma vanu, nebo sprchový kout?

Já mám doma sprchový kout a řeknu vám, že je to o dost lepší než vana.

Zajímavá 0 před 979 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Sprchový kout, nám v našem v věku by se už těžko do vany vstupovalo a problém by byl hlavně při vylézání z ní, kdy je člověk takoý nějaký malátný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mám vanu i sprchový kout. Nemáš pravdu, že sprchový kout je lepší. V jistých chvílích vanu nic nenahradí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Vanu a řeknu ti, že je to o dost lepší než sprchový kout. Jednak si do ní lze lehnout (což už jsem neudělal, ani nepamatuju, ale po náročné práci nebo akci není nad to) a jednak se v ní lze brouzdat, což (je-li voda dostatečně studená) krásně stimuluje nervovou soustavu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Za mě vana musí být. Už jenom představa horké vany naladí mysl na vlnu relaxace. Třeba Japonci bez horké koupele nemohou být. Zapálit si svíčky, se skleničkou dobrého vína a relaxovat ve vodě. Tělo se uvolní a stává se elastickým, něco jako při józe. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Vanu, ve které je možné se i sprchovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Máme obojí. A když je vhodně upraveno okolí vany, není problém vstupovat i vystupovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Mám obojí, ale používám v podstatě jen sprchový kout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Mám obojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jakub Tlapal

My máme obojí 😁 . S manželkou jsme se nedokázali shodnout na tom, jestli vanu nebo sprchový kout, tak jsme to v koupelně namáčkli, vybrali jsme si menší sprchový kout a klasickou vanu z https://www.top-koupelny.cz/ a máme oboje 🙂 . Jinak bych s manželkou nevydržel a úplně ustoupit jsem taky nechtěl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renikled

Vanu i sprchový kout. Jelikož já miluji vanu a manželka zase sprchový kout, tak nebyla jiná cesta, než prostě pořídit obojí. Já jsem si dokonce prosadil domu vířivou vanu, a to od výrobce Kaldewei. Vybral jsem si jejich vanu proto, že je vyrobená ze smaltované oceli, takže opravdu dlouho vydrží bez poškození povrchu. Navíc masážní systém má i funkci automatického čistícího programu.

Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek