Čecho_slovák

Máte denní limit kolik budete vkládat otázek nebo odpovídat na ně?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nemám. Odpovídám a tážu se podle mé nálady a otázku vytvořím, když mě nějaká napadne a jsem na tabletu.

Další odpovědi
Cvrčák

3/5, registrovaný

Kelt

Někdy tady nejdu několik dní, někdy na něco odpovím, nebo tvořím otázky. Protože jsem zlatý, tak v tom nemám omezení. Omezuje mne veškerá ostatní činnost, ale zase nejsem tak omezený, abych trávil veškerý čas jen tady.

Kepler

Žádný limit. Když je dost smysluplných otázek a umím je i zodpovědět, tak dám třeba i 20 odpovědí. Častěji mě ale nic nenapadne a taky za celý den nedám ani jednu otázku či odpověď. Někdy jsem tak znechucený, že uvažuju o pauze, nebo že odtud odejdu.

Ametyst

Nemám. Nejsem plánovitý člověk. Také za každou cenu neodpovídám na všechny otázky- třeba stylem „Jak se můžeš tak hloupě ptát?“ nebo " Tyhle blbosti neřeším". Takové odpovědi ani neuznávám za hodné přečtení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Čecho_slovák

Keplere, nechápu Vaše rozhodnutí -pauzu nebo odchod? Co Vás k tomu vede?

Kepler

Já nejsem rozhodnutý, jenom mě to občas napadne. Frustruje mě třeba nesmyslnost a hloupost některých otázek, neoprávněné skrývání příspěvků, apod.

Čecho_slovák

Cvrčák, to nastavení limitu podle kodexu je ubohé. Nechápu to.

Cvrčák

Taky ne. Ale asi kvůli spamu.