Masturbace

Jak má vypadat správná masturbace u mužů a žen?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

To chceš provádět podle příručky? V jedné ruce návod...........?

Další odpovědi:

Bronzový

Za prvé, nevím,co to je ,tak mě to pro jistotu uráží /vtip z minulého století,ale vždy zabere/ ....
Za druhé,pokud mají být tyto dvě činnosti rozlišené,lze na na dotaz odpovědět,jinak NE,taky je na tomto serveru nepsaná dohoda,že na otázky,o sexu,o kterých nevíme,jestli se ptá dítě,nebudeme odpovídat...

Doplňuji:
Tak vidím,že jsem téměř sama,kdo "vyhodnotil" tuto otázku jako pubertální žert...
Tak fajn,už se těším na odpovědi na podobné nejapnosti...

Bronzový

NO COMENT <<<bude ještě hůř>>>

Zlatý

fantazii tě návod nenaučí a bez ní to stejně nepůjde ...

Bronzový

Masturbace? Co je to? Snad erotika. Vaše masturbace musí mít hlavu a patu. Muset, chtít, a užít si to. Já vám to mohu ukázat a naučit ne popsat.

Zlatý

Když si dáš do vyhledávače ženská masturbace a mužská masturbace určitě se ti objeví plno zajímavých stránek na které se mužeš podívat a přečíst si sám/a

Bronzový

jednuduše,jde jen o to aby bylo příjemně
a pomohli jsme tělu
a hlavně mozku,protože nejde o nic jiného,než vyplavit nějaké hormony,a to nejen s vnější ale hlavně vnitřní sekrecí

Stříbrný

Je to technika,která uspokojuje sexuálně lidi,kteří z jakéhokoli důvodu nesouloží.
Každý si musí nají tu svou" polohu",aby se řádně uspokojil,zapojil fantazii a byl šťastný .Tak je to u ženy i u muže.Kde a jak se má člověk chytit a co dělat,na to je plno návodů na internetu. Do vyhledávače si zadej Sexus,tam najdeš odpověď na tvé otázky.

Pokročilý

Správná masturbace neexistuje.Každý člověk je jiný a každému se líbí něco jiného.Zásada je,dělat to,co se mi líbí.Ovšem za předpokladu,že tím nikomu druhému neubližuji. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.