Lumpy

Mass effect 2

Chtěl bych se zeptat jaké má výhody platinová edice u Mass effectu 2??? dyžtak odpověď od někoho kdo tu hru má :D

Odpovědi
PostApMan

Konečně se tu objevil někdo kdo má stroj a čas na to hrát nějakou tu next-gen hru :) a ještě mojí nejoblíbenější.

Platinovka má tyto výhody :
CZ verze se zatím GOLD neprodává (možno předobjednávat) plánujou se tyto bonusy :
DVD s hrou
DVD s bonusovými trailery, dokumentem o tvorbě hry, rozhovorem s týmem tvůrců,wallpapery a skiny
Tričko MS2 a nebo čepice
Plakát 2× A4 MS2

ENG verze je možno koupit na Amazon.com apod.
Kovový obal
DVD s hrou
DVD s bonusy
Plakát 2× A4
postavička z plastu?(pouze u verze u USA)
90 stránkový průvodce hrou
podložka pod myš

Já osobně vlastním GOTY verzy oc jsem koupil přes Amazon.com, podle toho co jsem se vyptával na Xzone, se platinovky liší, záleží z jaké země platinovka je a kdo jí prodává, každý prodejce k tomu něco přidá a nebo ubere, na Amozonu je vždy napsáno co platinovka obsahuje.