Raddess

mam z bazenu vodu v uchu, mohu do nej nakapat etericky olejicek tea tree? nebo neco jineho? dekuji

Nejlepší odpověď
www

Pokud to nejde s nakloněnou hlavou různými otřesy vyklepat ap., není žádný olejíček zapotřebí. Během pár dnů to zmizí samo.
Měl jsem stejný problém ve středu 😁.

Další odpovědi
Alesh

Voda ti vyteče. Spíš tam máš nějaký bordel. Máš asi tři možnosti:

  1. vykašlat se na to, ono se časem to srovná
  2. dojít si na ušní, uši ti profouknou
  3. asi nejlepší možnost je lehnout s na bok, postiženým uchem nahoru a kápnout si do ucha peroxid vodíku, normálně ten, kterým se dezinfikují rány. Šumí to jako blázen, ale fakt to pomáhá, chvíli to necháš působit, bordel se ti rozpustí a pak ti vyteče. Případně to udělej vícekrát. A budeš mít po problému. Hlavně to nešťourej tyčinkami, to to akorát zarveš hlouběji a akorát to tam utemuješ. 😉

Lukasy

Ten olejiček si chceš kapat do toho bazenu nebo ucha?

Natt

Zkus tu vodu vytřepat nebo do ucha nakapej kapky Otic Solutions. Co by se stalo kdyby sis tam nakapal tea tree nevím, ale myslím, že to můžeš zkusit a nic se nestane.

Michal Kole

Co tu vodu vysušit cípem kapesníku ?

mojitek

Názor,že to „vždycky“ vypadne z ucha samo je bohužel mylný.Většinou to samo vypadne,ale taky nemusí.Záleží na tvaru štěrbiny ucha a taky jestli tam předtím nebylo trošku bordelu..Pokud to samo nevypadne,tak šup na ušní(ORL) tam to pročistěj.Jestli to necháte být tak si zaděláte na zánět zvukovodu(vlastní zkušenost).