Maggie.b

Mám Windows 7. Kde najdu Windows Movie Maker??

Nejlepší odpověď
RomanP

Nikde. Widows Movie Maker ve W7 není

Další odpovědi
mosoj

Ve Windows7 není dodáváno více programů které dříve byly standartně v OS. Microsoft tak vyhověl přání těch co si instalují jiné programy a o tyto nestojí.
Musíte si OS W 7 doplnit balíkem programů
Windows Live Essentials 2011

Tento balík programů obsahuje na př.

Windows DVD Maker
Windows Média Center
Windows Live Maker!!! ( je určený specielně pro Win 7,nejde nainstalovat na XP a je trochu odlišný od Windows Maker)
Windows Messenger
Windows Live Mail
Windows Live Fotogalerie

Nainstalujete si jenom programy o které stojíte, ale nic nedáte za to když si to tam instalujete vše. Po odzkoušení lze jednoduše každý program odinstalovat zvlášť.

Windows Liwe Maker je velmi dobrý a dostačující program pro tvorbu videa. Lze vytvářet i video z pouhých fotografií.
Lze ozvučovat a provádět střih. Vše v češtině !
Ovládání zvládne téměř každý.

chudst

  1. Start – a do hledani napiste „Movie Maker“ :)
  2. Jinak ja ho mam umisteneho v ""C:\Program Files (x86)\Windows Live\Photo Gallery\Movie­Maker.exe"
  3. pokud ho nenajdete, pak instalacka je treba zde: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/zpraco­vani_videa/win­dows-movie-maker-installer/?g[hledano]=movi­e%20maker&g[oz]=1­.0.6.5

=================
dj.david1234: jenze ona to chce na jednoducha videa. (Viz jeji minula otazka. Jiste, ze je Vegas lepsi, ale na to, co chce ona, je tam zbytecne moc funkci, Movie Maker poradila Berusinka dobre. Navic je freeware.)

quentos

spolehlivé by to mělo být přes tlačítko Start > Všechny programy; jinak bych dal „hledat“ (s ikonou lupy) a ono ho to najde

dj.david1234

Standartně ve win7 bohužel není… Ale Sony Vegas je 100% lepší program na tvoření filmů. :) ale je trošku z ruky