Pokročilý

Mám Windows 7. Kde najdu Windows Movie Maker??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nikde. Widows Movie Maker ve W7 není

Další odpovědi:

Zlatý

Ve Windows7 není dodáváno více programů které dříve byly standartně v OS. Microsoft tak vyhověl přání těch co si instalují jiné programy a o tyto nestojí.
Musíte si OS W 7 doplnit balíkem programů
Windows Live Essentials 2011

Tento balík programů obsahuje na př.

Windows DVD Maker
Windows Média Center
Windows Live Maker!!! ( je určený specielně pro Win 7,nejde nainstalovat na XP a je trochu odlišný od Windows Maker)
Windows Messenger
Windows Live Mail
Windows Live Fotogalerie

Nainstalujete si jenom programy o které stojíte, ale nic nedáte za to když si to tam instalujete vše. Po odzkoušení lze jednoduše každý program odinstalovat zvlášť.

Windows Liwe Maker je velmi dobrý a dostačující program pro tvorbu videa. Lze vytvářet i video z pouhých fotografií.
Lze ozvučovat a provádět střih. Vše v češtině !
Ovládání zvládne téměř každý.

Zlatý

1) Start - a do hledani napiste "Movie Maker" :)

2) Jinak ja ho mam umisteneho v ""C:\Program Files (x86)\Windows Live\Photo Gallery\MovieMaker.exe"

3) pokud ho nenajdete, pak instalacka je treba zde: http://www.stahuj.centrum.cz/…[hledano]=movie%20maker&g[oz]=1.0.6.5

=================
dj.david1234: jenze ona to chce na jednoducha videa. (Viz jeji minula otazka. Jiste, ze je Vegas lepsi, ale na to, co chce ona, je tam zbytecne moc funkci, Movie Maker poradila Berusinka dobre. Navic je freeware.)

Zlatý

spolehlivé by to mělo být přes tlačítko Start > Všechny programy; jinak bych dal "hledat" (s ikonou lupy) a ono ho to najde

Bronzový

Já to mám přímo pod "Všechny programy" jako Windows Live Movie Maker. Nejsem si jist, jestli je to v 7 ještě standardní součástí Windows, já jsem si doinstalovával Windows Live (přes Windows Update).

Pokročilý

Standartně ve win7 bohužel není... Ale Sony Vegas je 100% lepší program na tvoření filmů. :) ale je trošku z ruky

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.