22aa

Mám walkman panasonic rq v61 a přestává jít autostopka když dojede na konec,co dělat?

Dobrý den.
Koupil jsem značkový walkman panasonic rq v61 a mám ho 2.den. A bojím se že přijdu o kazetu že se přetrhne.
Mě 2.den přestala jít stopka a bojím se že přijdu o všechny kazety. Nevím co ted mám dělat. Neradte mi radou typu: Kup si šmejd z tesca jménem android nebo něco podobného. Mám jednoho ale lepšího androida taky značkového z elektra jako ten přehrávač ale jiná značka samsung u mobilu.
A navíc Když se mi vybje mobil kde není možnost mít koupené tužkové baterky ale jen na nabíjení a walkmana neměl tak co dělat v bouřce. Číst pohádky pro malé mimino nebo co?

Odpovědi
Kazatel

Vyhodit.

22aa

Jo co mám dělat číst pohádku pro malé blbečky nebo co? Míst elektra v bouřce když funkční walkamn vyhodím nebo co?

22aa

Už jsem na to přišel autostopka nefungovala protože byla vybitá baterie.

22aa

Uvidíme. Jestli to bylo baterií.

22aa

No bud to je jiný typ kazety nebo co vůbec mi to nevypíná.

22aa

Já ani nevím co číst jestli zvěrolékaře nebo co já nevím.