carlita

Mám ve Wordu A4 na výšku něco co potřebuji dát na šířku, aby se mi vešli jakoby 2 menší A4 na ležato. Víte jak? Díky

Odpovědi
anonym

tohle umí skutečně každý textový editor, jde o změnu „orientace stránky“ a nastavení „sloupců na stránce“.

Konkrétně znám postup pro OpenOffice Writer, ale hádám že to v MS Wordu bude podobné … zkuste

1/ menu Formát → Stránnka
2/ ouško [stránka] – označit „Orientace na šířku“
3/ ouško [sloupce] – označit „2 sloupce“
4/ potvrdit tlačítkem OK

a takto vypadá výsledek tohoto nastavení
http://img593­.imageshack.us/im­g593/6339/a4na­sirkudvasloupce­.png
to je vše

soudek

asi rozložení stránky – orientace(na výšku, na šířku), sloupce (1,2,3 atd.)

Děda Louda

Postupuj podle rad kolegů. Jen je mi záhadou, co může být ta tvoje menší A4.